Bartın DemirDöküm Isı Pompası Kampanyası

Bartın DemirDöküm Isı Pompası Kampanyası

Isı Pompası Nedir?

Isı pompası, doğada mevcut olan enerjinin sıcaklığını arttırarak kullanan cihazlardır. Bu enerjiler hava, su ve topraktan temin edilir. En yaygın olarak kullanılan bedava enerji kaynağı da havadır. Elektrik enerjisi kullanarak havayı ısıtır ve enerjisini arttırır. Arttırılan enerjiyi de evin içerisine taşıyarak ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılar.

%25 elektrik enerjisi, %75 doğadaki serbest enerji ile %100 ısıtma enerjisi üretir. Bu sayede konvansiyonel ısıtma sistemlerine ve elektrikli ısıtıcılara göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve çevreye zararlı atık salgılamadığı için de çevre dostu bir üründür.

Neden DemirDöküm MaxiAir Isı Pompası?

DemirDöküm 60 yılı aşkın süredir tecrübesi, üstün hizmet kalitesi ve güven veren servis desteği ile kullanıcıların hayatlarına dokunmaktadır. DemirDöküm kalitesi ile geliştirilmiş MaxiAir Isı Pompası, çevre dostu teknolojisi, A++ yüksek enerji verimi ve geniş çalışma aralığı ile kesintisiz konfor sağlar. Evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanımınıza sunulmuştur.

  • Üstün Teknoloji
  • Hizmet ve Ürün Kalitesi
  • Güvenli ve Hızlı Servisi
  • Anahtar Teslim Montaj

Isıtma - soğutma ve sıcak su ihtiyaçlarınıza tek bir cihazla çözüm sunan DemirDöküm MaxiAir Isı Pompası ve Maksimum Sessiz, Üstün Teknolojiye Sahip, Çevre Dostu DemirDöküm MaxiAir Plus Isı Pompası 12 / 24 / 36 aya varan taksitlerle Bartın Yıldırım Isı DemirDöküm Yetkili Satıcı'sında sizleri bekliyor. Detaylı bilgi için bizi 0(378) 222 00 55 veya 0(530) 322 34 74 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.